Letí ptáček do prvního patra a tam slyší: „Já, já, já, jenom já, jenom já.“
Letí do druhého a slyší: „Tam za vodou v rákosí, plavky se tam nenosí.“
Letí do posledního patra a tam se ozývá: „Až se za rok vrátím, hubu ti rozmlátím.“
Potká ho policajt a říká: „Ptáčku, nevíš, kdo udělal tu vraždu?“
A ptáček říká: „Já, já, já, jenom já, jenom já.“
A policajt odpovídá: „Půjdeš do vězení ptáčku.“
A ptáček povídá: „Tam za vodou v rákosí, plavky se tam nenosí.“
„Ptáčku, už jsi mě naštval! Až se za rok vrátím, hubu ti rozmlátím!“
PeopleSTAR (0 hodnocení)